Звільнений із посади член Нацради телебачення подав до суду на Зеленського

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент скасував указ про призначення Горковенка головою Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимир Горковенко оскаржив у суді указ президента Володимира Зеленського про своє звільнення.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Як і обіцяв, сьогодні (27 травня - прим.ред.) подав до суду на президента України. Вимагаю визнати дії Володимира Зеленського протиправними. Позовна заява розписана на 9 сторінках", - повідомив він.

заява Горковенка

На думку Горковенка, укази скасовувати не можна, "навіть коли комусь дуже хочеться чи колеться".

"По-друге, це сьогодні пан президент видав "Указ про скасування Указу", а завтра дасть вказівку розстріляти прямо на Хрещатку тих, хто йому не подобається. Таке в нашій історії ми вже проходили. Тому, читайТЕ!" - додав він.

Як і обіцяв, сьогодні подав до суду на Президента України. Вимагаю визнати дії Володимира Зеленського протиправними....

Опубликовано Володимир Горковенко Понедельник, 27 мая 2019 г.

Нагадаємо, у суботу, 4 травня, голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко написав заяву про звільнення. За його словами, причиною такого рішення є два фактори - втома і пропозиція перейти на іншу роботу. На посаду члена Нацради було призначено Володимира Горковенка.

24 травня президент України Володимир Зеленський указом №323 звільнив призначеного Петром Порошенком голову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимира Горковенка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції