Готель в центрі Києва залишили під контролем скандального бізнесмена

"Президент-Готель" виключено з переліку об'єктів, що підлягають приватизації.

Фонд державного майна скасував п'ять наказів, що стосуються підготовки до продажу державного пакета акцій "Президент-Готелю".

Про це йдеться в повідомленні ФДМ, - пише БизнесЦензор.

Підготовку до продажу зупинили через закінчення дії оцінки об'єкта. Нову оцінку можна буде провести тепер на підставі нових наказів Фонду державного майна. Фонд вже звернувся до суду, щоб мати можливість видавати такі накази.

Зауважимо, що наказом Фонду державного майна "Президент-Готель" виключено з переліку об'єктів, що підлягають приватизації. Але Фонд може розпочати процедуру приватизації та дати старт новій оцінці готелю.

Раніше повідомлялося про призначений на 29 грудня 2015 року аукціон з продажу належних державі 100% акцій ПАТ "Президент-Готелю" зі стартовою ціною 330,11 млн грн. Однак приватизацію готелю оскаржив його орендар - ТОВ "СК "Квадр".

Згідно з даними Єдиного держреєстру юросіб і фізосіб підприємців, учасниками ТОВ були кіпрська "Фесанес Коммершл ЛТД" (91%) і ТОВ "Л. А. Р. К." (9%). Власником 100% в статутному капіталі компанії "Л. А. Р. К." є одеське ТОВ "Вертекс Юнайтед", власниками часток в якому, своєю чергою, є кіпрська "Уайарес Ентерпрайсіз ЛТД" (99,974%) і підприємець Борис Кауфман (0,26%).

"Президент Готель" Фонд державного майна України у 2004 передав в управління Державному управлінню справами, яке у 2009р. здало його в оренду на 25 років будівельної компанії "КВАДР", що входить до бізнес-групи Олександра Грановського і Бориса Кауфмана. Фонд неодноразово намагався розірвати договір оренди в суді. Але Вищий господарський суд залишив дія договору в силі. У 2013 році Фонд у черговий раз спробував домовитися з орендарями про продаж готелю.

"Президент-Готель" (до 1998 року — готель "Інтурист" — останній реалізований проект таких всесоюзних готелів - ред), побудований у 1990 році. Чотиризірковий готель на 374 номери (конференц-зали розраховані на 12-465 чол.), реконструкція якого проведена в 2006-2012 рр.., є самостійною частиною однойменного готельного комплексу та розташований на вулиці Госпітальна, 12, в Печерському районі Києва.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: