"Готові і нічого не боїмося" - Зеленський про навчання армії РФ "Кавказ-2020"

"Готові і нічого не боїмося" - Зеленський про навчання армії РФ "Кавказ-2020"

За словами президента, це питання було "детально та глибоко" вивчене.

Україна не боїться масштабних військових навчань Росії "Кавказ-2020", які РФ планує провести біля українських кордонів,  та повністю до них готова.

Про це у суботу, 12 вересня, заявив президент України Володимир Зеленський на брифінгу в Одесі, куди він прибув із робочою поїздкою, відповідаючи на запитання журналіста.

За його словами, це питання було "детально та глибоко" вивчене. Його обговорювали із Головнокомандувачем ЗСУ, Генштабом, Міністерством оборони. Також була залучена розвідка.

"Ми готові до цього питання. Ми нічого не боїмося. Ми готові повністю", - заявив Зеленський.

Нагадаємо:

  • Наприкінці червня колишній командувач Збройними силами США в Європі, генерал Бен Годжес попередив про можливий військовий удар Росії на півдні України у вересні під час навчань "Кавказ-2020". Він переконаний, щоб вирішити проблему з питною води в Криму, Росія спробує захопити дамбу в Херсоні. 
  • Такої ж думки дотримується і командувач Військово-морських сил України Олексій Неїжпапа. За його словами, Україна готується до повномасштабної військової конфронтації.
  • У Кремлі все назвали "абсолютною дурістю" і "штучним нагнітанням антиросійської істерії в Україні".

Відео Експерти попереджають про ймовірність нового вторгнення російської армії в Україну

Реальна загроза - чи гра м'язами й на нервах? Військові стратегічні навчання армії Росії "Кавказ-2020" експерти називають періодом, коли дуже ймовірне нове вторгнення агресора в Україну. Путін уже оголосив мобілізацію резервістів. До чого нам варто бути готовими – дивіться у сюжеті.

Експерти попереджають про ймовірність нового вторгнення російської армії в Україну

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів