Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Готовий наводити порядок в країні". Садовий розповів про свої амбіції після виборів

Балотуватися на посаду мера він не буде.

Лідер фракції "Самопоміч" Андрій Садовий заявив, що готовий боротися за крісло прем'єр-міністра України.

Про це Садовий сказав  на з'їзді партії у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Він більше не буде балотуватися на посаду мера Львова. Його каденція добігає кінця. "Я готовий йти в парламент, очолювати список. Якщо буде ваша довіра, готовий боротися за посаду прем'єра і наводити порядок в країні", - сказав Андрій Садовий. 

За його словами, у списку "Самопомочі" до 70-80% будуть нові обличчя для українського парламенту. Серед них -  лідери партії з областей, представники профспілок і громадських організацій, які пройдуть праймеріз.

Нагадаємо, у березні нинішнього року львівський мер Андрій Садовий повідомив, що трьох каденцій більше не балотуватиметься на цю посаду. Він ставить собі за мету розпочати працювати на рівні держави. За його словами, "Самопоміч" збирається самостійно брати участь у виборах та не буде ні з ким об'єднуватися.

ВідеоПеріод міжвладдя: ВР планує скоротити обов’язки президента

Там уже складають списки вимог до нового президента і водночас готуються провести ревізію повноважень глави держави. У четвер парламент може взятись за розгляд законопроектів про імпічмент. У президентській фракції намітилось "позеленіння" деяких депутатів БПП, утім, там сподіваються, що таких буде небагато.  

Період міжвладдя: ВР планує скоротити обов’язки президента

 

Відео"Справив дуже позитивне враження". Садовий розповів про зустріч із Зеленським

Андрій Садовий, який раніше зняв свою кандидатуру на пост президента на користь Гриценка, заявив, що має позитивний настрій, та заявив про важливість наступних тижнів - під час дебатів учасників другого туру. Також Садовий прокоментував свою співпрацю з Гриценком та зустріч з Зеленським.  

"Справив дуже позитивне враження". Садовий розповів про зустріч із Зеленським

Залиште свій коментар

Вибір редакції