"Готуються варіанти": у ТКГ розповіли про переговори Єрмака і Нуланд щодо залучення США до "нормандського формату"

Дата публікації
Перегляди
647
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Готуються варіанти": у ТКГ розповіли про переговори Єрмака і Нуланд щодо залучення США до "нормандського формату"

Фото: УНІАН

Поки невідомо, чи буде досягнута домовленість такого характеру.

Очільник Офісу президента України Андрій Єрмак обговорює із заступницею держсекретаря США Вікторією Нуланд можливість участі Вашингтона в переговорах у "нормандському форматі". Про результати стане відомо наприкінці липня.

Про це розповів речник української делегації в контактній групі щодо Донбасу Олексій Арестович.

"США є членом ОБСЄ, вони мають право увійти до цього формату. Питання скоріше ось про що: чи буде досягнута принципова домовленість такого характеру. Зараз у політичного радника президента Зеленського Андрія Єрмака тривають інтенсивні консультації з Вікторією Нуланд, яка призначена в США головною посадовою особою з питань України", - заявив Арестович.

За його словами, чим закінчаться ці консультації, буде зрозуміло після візиту президента України Володимира Зеленського в США наприкінці липня. Також речник української делегації додав, що готуються пропозиції Байдену щодо розширення ТКГ.

"Такі варіанти готуються, але ми не можемо їх анонсувати - переговори люблять тишу. Якщо зараз їх проанонсувати, то почнеться інформаційна протидія, дипломатична протидія. І ми можемо не отримати того результату, на який розраховуємо", - підсумував він.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський підтримує ідею залучення до переговорів у "нормандському форматі" США, Великої Британії і Канади. Також для врегулювання конфлікту на Донбасі, на думку українського президента, формат ведення переговорів з Росією треба змінювати.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зустріч "нормандської четвірки"
Дата публікації
Перегляди
647
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація