Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Говорити одним голосом: Чалий закликав українських політиків не шкодити безпековій допомозі від США

Говорити одним голосом: Чалий закликав українських політиків не шкодити безпековій допомозі від США

Мовляв, він стикнувся з проблемою, коли українські політики шкодили державі своїм спілкуванням у США.

Посол України в Сполучених Штатах Америки Валерій Чалий закликав представників України говорити "одним голосом" у спілкуванні з США з безпекових питань.

Про це він розповів на зустрічі з українськими журналістами у Вашингтоні, - пише "Європейської правди".

За словами посла, посольство останнім часом стикалося з проблемою, коли українські політики шкодили державі своїм спілкуванням у США. "Через це я закликаю всіх говорити одним голосом – щонайменше у питаннях, що стосуються національної безпеки", - заявив він.

Посол розповів про конкретний випадок, не називаючи цього політика, але натякнувши, що йдеться про одного з провідних кандидатів на посаду президента.

"Була навіть проблема, коли наші депутати приходили на зустріч і на пряме питання, чи потрібна Україні зброя, вони відповідали – ні, ви спершу скажіть, чи підтримаєте мою силу на виборах. При чому в конкретно цьому випадку йдеться про кандидата у президенти. Їх мета – мовляв, ви це все Україні дайте, але потім, коли я стану президентом", - зауважив він.

"Довелося мені втручатися, говорити з цією людиною, і, здається, я переконав, що це контрпродуктивно", - заявив посол.

Чалий також додав, що після цього – протягом останніх півроку – від українських політиків не лунає суперечливих заяв у питанні національної безпеки і оборонної підтримки США.

Відео Лідирує Тимошенко, Зеленський другий: новий рейтинг кандидатів на посаду президента

У Зеленського більше, ніж у Порошенка, і продовжує рости. Сьогодні опублікували свіжі дані соцопитувань на посаду президента України. Лідирує Юлія Тимошенко. За неї готові голосувати 13,4% українців. Шоумен Володимир Зеленський – другий. Його підтримують 7,5%. Президент Порошенко – ділить третє і четверте місце з колишнім міністром оборони Анатолієм Гриценко. У них по 7 пунктів. 

Лідирує Тимошенко, Зеленський другий: новий рейтинг кандидатів на посаду президента

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції