"Говорити зарано": Зеленський прокоментував розпуск парламенту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Обраний президент обіцяє повідомити подробиці після інавгурації.

Обраний президент України Володимир Зеленський вважає, що говорити про розпуск Верховної Ради ще зарано.

Про це у суботу, 4 травня, він сказав журналістам після зустрічі з представниками парламентських фракцій, пише УНІАН.

"Всі хочуть послухати, будемо ми розпускати парламент чи ні. Зарано про це говорити. Ще немає повноважень. Як тільки у мене будуть повноваження, ви отримаєте відповідь", - сказав Зеленський, відповідаючи на запитання, чи обговорювалося питання розпуску парламенту.

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Ввечері того ж дня з'явилися перші результати екзит-полів. Відповідно до Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%. 

Порошенко на власній прес-конференції визнав свою поразку та наголосив, що не йде з політики. Через деякий час він зателефонував Зеленському, привітав його з перемогою та запропонував свою допомогу. Після оприлюднення даних екзит-полів, Зеленський дав першу прес-конференцію, на якій розповів про перші кадрові рішення, а також про перестановки серед учасників перемовин у Мінську.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці - за нього проголосували 24.45% виборців.  30 квітня Центральна виборча комісія офіційно оголосила результати другого туру президентських виборів та визнала Зеленського обраним президентом України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції