Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ хоче заочного засудження для оголошеного в розшук Затуліна

Він причетний до розв'язання війни в Україні.

Печерський районний суду 1 грудня задовольнив клопотання прокурори і надав дозвіл на здійснення спеціального досудового розслідування щодо депутата російської Держдуми Костянтина Затуліна.

Про це повідомили в Генпрокуратурі сьогодні, 4 грудня.

Зазначається, що після проведення слідчих та дій обвинувальний акт стосовно Затуліна буде переданий до суду для проведення спеціального судового провадження (заочного засудження).

Наразі Головна військова прокуратура здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні 2015 року за підозрою Затуліна у вчиненні в період лютого - березня 2014 року кримінальних правопорушень, пов’язаних із посяганням на територіальну цілісність і недоторканість України, плануванням, підготовкою, розв’язуванням та веденням агресивної війни.

Підозрюваного у вересні цього року було оголошено в державний розшук, слідчим суддею надано дозвіл на його затримання та доправлення до суду для розгляду клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше ГПУ оприлюднила відеоролик з розмовами радника президента РФ Сергія Глазьєва, Костянтина Затуліна та інших російських чиновників щодо організації захоплення Харківської, Одеської, Донецької та Запорізької ОДА.

Залиште свій коментар

Вибір редакції