Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ ініціювала позбавлення громадянства України скандального депутата Артеменка

Депутат, який хотів "здати" Крим в оренду Росії, має подвійне громадянство.

Генеральна прокуратура України звернулася до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із проханням ініціювати через Державну міграційну службу процедуру втрати громадянства України народним депутатом Верховної Ради Андрієм Артеменком.

Про це повідомила речниця ГПУ Лариса Сарган.

Відомство зібрало достатньо доказів про те, що Артеменко отримав громадянство Канади і має паспорт громадянина цієї країни.

"Державна міграційна служба після отриманих від ГПУ матеріалів може звернутися до президента з проханням позбавити нардепа Артеменка громадянства України", - написала Лариса Сарган.

Раніше відома газета The New York Times повідомила, що за тиждень до того як Майкл Флінн пішов з посади радника президента США з національної безпеки, в його офіс був доставлений пакет з пропозиціями про те, як глава Білого дому Дональд Трамп міг би зняти санкції з Росії. В цьому "мирному плані" пропонується здати Крим в оренду Росії. За інформацією видання, у складанні документа брав участь депутат Верховної Ради України Андрій Артеменко, член фракції Радикальної партії. У плані, зокрема, містяться вимоги про виведення всіх російських військ зі сходу України. Українським виборцям також запропоновано на референдумі вирішити, чи слід здати Росії Крим в оренду строком на 50 або 100 років. Посол України в США Валерій Чалий заявив, що український нардеп Андрій Артеменко не уповноважений представляти якісь альтернативні мирні плани від імені України.

Радикальна партія виключила Артеменка зі своїх лав та закликала здати мандат. Сам нардеп запевняє, що представники США самі до нього звернулися. Прокуратура Автономної республіки Крим склала підозру на народного депутата Андрія Артеменка з ст. 111 ч.1 Кримінального кодексу України – державна зрада.

ВідеоПрокуратура Криму шукає докази підготовки "мирного плану" Артеменка в МЦПД

Залиште свій коментар

Вибір редакції