Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ очікує скасування санкцій щодо низки екс-регіоналів

Україна може отримати іміджевий удар.

Європейський Союз може скасувати санкції, запроваджені за проханням українського слідства щодо наближених до екс-президента Віктора Януковича чиновників.

Про це повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін виданню "Інтерфакс".

"Сьогодні ми можемо говорити про наявність в списку санкцій так званої "групи ризику". Вона існує, і ми дуже добре знаємо про це і ставимо певні питання перед керівниками органів слідства, які вже чотири роки розслідують зазначені кримінальні провадження", - сказав Єнін.

За його словами, проблемою стає і те, що протягом чотирьох років слідства правоохоронці не мають чіткого обґрунтування санкцій, накладених на екс-чиновників. 

Україна може понести іміджеві втрати після скасування ЄС санкцій, адже влада країни вимагали їхнього введення, а тепер не може пояснити доцільність, бо слідство проти колишніх чиновників не просувається.

"В принципі на сьогоднішній день ми близькі до тієї точки, коли необхідність для українського слідства в збереженні режиму санкцій фактично відпаде, і тимчасові ліміти, які є в розпорядженні європейських партнерів, будуть вичерпані", - додав Єнін.

ВідеоЄвропейський суд Люксембурга зняв санкції проти Сергія Клюєва

Сергій - брат колишнього Глави Адміністрації Президента часів Януковича Андрія Клюєва. Ідеться про санкції, запроваджені Радою ЄС торік у березні. Тоді через подання Києва Рада ЄС заморозила активи народного депутата. Після його скарги Європейський суд розглянув доречність накладення санкцій. Суд вважає, що Рада Євросоюзу має перевірити обґрунтованість звинувачень на адресу Клюєва.

Європейський суд Люксембурга зняв санкції проти Сергія Клюєва

Нагадаємо, Європейський суд у Люксембурзі ухвалив рішення про незаконність останньої хвилі санкцій, запроваджених проти Сергія Клюєва Радою ЄС в 2017 році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції