Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Військові виявили вибухові пристрої, які не використовуються українською армією.

Українські військові виявили в Донецькій області боєприпаси, які не перебувають на озброєнні Збройних сил України і не використовуються армією, що свідчить про фінансування Російською Федерацією бойовиків на окупованих територіях Донбасу.

Про це повідомили у відділі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

"Під час виконання одного із завдань на околицях населеного пункту Гранітне військовослужбовцями Об’єднаних сил виявлено мінно-вибуховий пристрій, який був ідентифікований як неконтактний вибуховий пристрій НВП-П "Охота", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у ГПУ, відповідно до тактико-технічних характеристик "Охота" є комплектом протипіхотних мін (5 шт), які приводяться в дію реєстрацією руху людини через встановлені на місцевості сейсмічні датчики. НВП має блок управління з елементами живлення, що дозволяє противнику використовувати міни не тільки дистанційно, а й в автономному режимі.

Окрім цього на околицях села Павлопіль бійці Об’єднаних сил виявили мінно-вибухові пристрої ПМН-2, призначені для ураження живої сили, що створює небезпеку для життя і здоров’я цивільного населення Донецької області.

"22.08.2018 вказані зразки озброєння вилучені у ході огляду місця події та на теперішній час проводяться невідкладні слідчі дії. За попередньою інформацією, зазначені зразки мінно-вибухових пристроїв на озброєнні Збройних сил України не перебувають і не використовуються. З урахуванням місця виявлення зазначених зразків озброєння, їх використання на території Донецької області свідчить про військову агресію Збройних сил Російської Федерації та підконтрольних їм незаконним збройним формуванням", - додали у ГПУ.

Нагадаємо, раніше безпілотник ОБСЄ виявив на окупованому Донбасі танки та новітні російські комплекси радіоелектронної боротьби. Українська сторона СЦКК зауважила, що усі ці комплекси створені в Росії протягом останніх років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції