Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ оприлюднила записи розмов радника Путіна, підозрюваного у злочинах проти України

Глазьєв роздавав вказівки та інструкції. 

Генеральна прокуратура України оприлюднила докази причетності представників влади Російської Федерації до посягання на територіальну цілісність України та розв'язання агресивної війни проти України.

Так, ключовим виконавцем в організації злочинів був радник президента РФ Сергій Глазьєв.

Зокрема ГПУ опублікувала фрагменти розмови Глазьєва із депутатом Держдуми Костянтином Затуліним. Останній доповідав раднику Володимира Путіна, що їде до Криму, аби контролювати призначення до "самопроголошеного уряду" так званих довірених осіб, які сприятимуть подальшій окупації півострова.

Пізніше Глазьєв віддавав самопроголошеному прем'єру Криму вказівки щодо організації нелегітимного референдума на півострові. Зокрема вони обговорювали формулювання питань.

Також на аудіозаписах розмов Глазьєв із Затуліним говорив про фінансування масових заворушень та захоплення ОДА на території Одеської та Харківської областей і Криму і спілкувався із представницею ватажка "Оплоту" Євгена Жиліна щодо виділення грошей на заворушення у Харкові.

Як повідомлялося раніше, Генеральна прокуратура України повідомила про підозру 18 представникам російської влади та керівникам збройних сил РФУсіх 18 підозрюваних було оголошено у розшук, наразі готується клопотання до суду про їх затримання. 

Підозри виписані, зокрема, раднику президента РФ Сергію Глазьєву, міністру оборони Російської Федерації Сергію Шойгу, заступнику міністра оборони РФ Дмитру Булгакову, начальнику Генерального штабу ЗС РФ Валерію Герасимову та іншим особам.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції