Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ попросила у Нідерландів зразки голосу Саакашвілі

Зразки голосу Саакашвілі може надати лише добровільно

Генпрокуратура направила міжнародно-правове доручення правоохоронним органам Королівства Нідерланди, в якому просить відібрати у лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі зразки голосу.

Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив заступник генпрокурора України Євген Єнін.

За його словами, Нідерланди будуть це робити самостійно, відповідно до доручення. А зразки голосу Саакашвілі може надати лише добровільно.

"Безумовно, це його право. А якщо він відмовиться, то це вкотре розвінчає міф Саакашвілі про те, що він готовий співпрацювати з правоохоронними органами", - додав заступник генпрокурора.

Як відомо, Генпрокуратура звинувачує Міхеіла Саакашвілі в отриманні від бізнесмена-втікача Сергія Курченка гроші на свою діяльність в Україні. Це Юрій Луценко доводив, демонструючи аудіозапис нібито розмови між Курченком і Саакашвілі.

12 лютого 2018 року Саакашвілі затримали у ресторані Києва.  У Держприкордонній службі згодом заявили, що лідера РНС видворили до Польщі, яка прийняла Саакашвілі за процедурою реадмісії. Звідти Саакашвілі прилетів до Нідерландів, де планував зустрітися з родиною та оформив там посвідчення особи, що дає йому право на проживання та роботу в Євросоюзі.

21 лютого лідеру "Руху нових сил" Міхеілу Саакашвілі заборонили в'їзд в Україну до 13 лютого 2021 року.

2 березня Верховний Суд України продовжить розгляд позову Саакашвілі до президента Петра Порошенка щодо позбавлення українського громадянства.

Залиште свій коментар

Вибір редакції