Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ повідомила про підозру Черновецькому

Колишнього очільника Києва, підозрюють у заподіянні збитків на суму понад 250 млн грн.

Генеральна прокуратура повідомила про підозру в зловживанні владою або службовим становищем колишньому міському голові Києва Леоніду Черновецькому. Про це йдеться у повідомленні ГПУ, опублікованному на сайті.

Йдеться про досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об'єкту інженерної та транспортної інфраструктури (вертолітного майданчика) на Парковій дорозі в місті Києві. За даними ГПУ, Черновецький заподіяв громаді Києва збитків на загальну суму понад 250 млн грн.

"Встановлено, що в результаті незаконних дій Черновецького, який діяв в інтересах невстановлених на цей час осіб з найближчого оточення Віктора Януковича, що виразились у незаконному вилученні, зміні цільового призначення та передачі особливо цінних земель в оренду для будівництва так званого вертолітного майданчика на Парковій дорозі в Києві, заниженні орендної плати за землю, і як наслідок  ̶  знищення об'єкта археологічної спадщини, чим територіальній громади міста Києва заподіяно збитки на загальну суму понад 250 млн грн", - йдеться у заяві.

Управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями ГПУ в рамках кримінального провадження за фактом...

Posted by Юрій Луценко on Friday, July 14, 2017

Наразі управлінням з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, ГПУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного будівництва об'єкту інженерної та транспортної інфраструктури за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 298, ст. 356,ч. 1 ст. 358, ч.2 ст. 364, ч. 2 ст. 364-1, ч. 3 ст. 368-4 КК України.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває, вживаються заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до вчинення вказаних кримінальних правопорушень.

Відео Троє екс-чиновників команди Черновецького провернули оборудку із землею на 80 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції