ГПУ прокоментувала заяви про обмін відставки Шокіна на мільярд доларів від США

Відомство продовжує працювати у штатному режимі та до будь-яких кадрових змін не готується.

У Генпрокуратурі називають нісенітницею інформацію про те, що держдепартамент США прив'язує надання Україні кредиту в 1 млрд доларів до відставки генпрокурора Віктора Шокіна.

Про це заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, передає Українська правда.

"Ми вважаємо повною нісенітницею інформацію, розповсюджену окремими ЗМІ щодо начебто вимог США звільнити Генпрокурора Шокіна в обмін на одержання кредиту в розмірі 1 млрд доларів США", - зазначив він.

"При цьому ми дуже вдячні авторам цієї інформації за те, що вони оцінили Шокіна в 1 млрд доларів. Це висока оцінка керівника правоохоронного органу України", - додав Куценко.

За його словами, ГПУ продовжує працювати у штатному режимі та до будь-яких кадрових змін не готується.

"Єдина особа, яка може поставити питання по керівнику Генпрокуратури є президент Петро Порошенко", - наголосив прокурор.

Куценко також заявляє, що інформація, яку наводили ЗМІ, подавалася "з окремим викривленням справжніх подій".

"А саме заступник Генпрокурора Віталій Касько не перебував у США, оскільки відповідне відрядження і відпустка не були підписані керівником", - зазначив і нагадав, що у відрядження поїхали  заступник генпрокурора Давид Саквералідзе, директор НАБУ Артем Ситник і Антикорупційний прокурор Назар Холодницький.

На питання, чому Шокін не підписав відрядження у США саме для Каська, Куценко пояснив:

"Серед заступників Генпрокурора існує розподіл обов'язків. Питання, які розглядалися в США, більше стосуються обов'язків Сакварелідзе, тому Генпрокурор вирішив направити туди Сакварелідзе".

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що державний департамент США дав українській владі чітко зрозуміти, що прив'язує надання Україні кредитних гарантій у розмірі 1 млрд дол. до відставки генпрокурора Віктора Шокіна.

Раніше також ЗМІ, з посиланням на джерела повідомляли, що під час стратегічної наради за участю президента Петра Порошенка на початку січня перед прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком поставили вимогу заміни глави МВС Арсена Авакова на будь-яку іншу кандидатуру. У партії додали, що готові піти аж до одночасної зміни голови МВС і ГПУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: