Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ спрямувала до суду справу щодо незаконного заволодіння "Межигір'я" Януковичем

У справі фігурують екс-глава "Надра України", приватний нотаріус та директор компанії "Танталіт".

Слідчі Генеральної прокуратури завершили досудове розслідування та направили до суду справу щодо колишньої резиденції "Межигір'я" екс-президента Віктора Януковича.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко уточнив, що в справі фігурують екс-голова правління НАК "Надра України" Едуард Ставицький, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, директор ТОВ "Танталіт".

Вони "обвинувачуються у заволодінні за попередньою змовою групою осіб (у змові із Януковичем В.Ф., матеріали за підозрою якого виділено в окреме провадження) державними об’єктами комплексу відпочинку "Пуща-Водиця" урочища "Межигір’я" вартістю 540 млн грн, та у легалізації цього майна, здобутого злочинним шляхом".

Раніше керівник охорони "Межигір'я" розповів про захоплення резиденції Януковича.

ВідеоТСН показала, що залишилось у Межигір'ї після втечі Януковича

У Межигір’ї танцюють страуси, яких без підтримки Януковича стало вдвічі більше. Будують монастир, який там був ще тисячу років тому. А у багатьох приміщеннях глобально тріщать стіни і стелі. Сьогодні рівно чотири роки, як люди вперше зайшли в Межигір’я. Що зі скарбами Януковича було в перші дні і що залишилося, дивіться у сюжеті.

ТСН показала, що залишилось у Межигір'ї після втечі Януковича

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції