Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ вручила обвинувачення в захопленні влади екс-соратнику Януковича

Лавриновича звинувачують у пособництві захоплення влади 2010 року шляхом повернення до редакції Конституції 1996 року.

Генеральна прокуратура України вручила колишньому міністру юстиції Олександру Лавриновичу обвинувальний акт у пособництві позбавленому звання президента Віктору Януковичу в захопленні влади.

Про це заявив його адвокат Євген Солодко, пише "Українська правда".

За його словами, акт вручили сьогодні, 17 квітня.

"До суду направлять завтра-післязавтра. Його буде відправляти прокурор. Від нас це не залежить. До якого суду, ми поки що не знаємо", - зазначив адвокат.

Окрім цього Солодко назвав провадження "ганебним", адже навіть Апеляційний суд раніше звільнив його підзахисного з-під варти.

"Суд чітко сказав про те, що навіть відсутня подія кримінального правопорушення… Якщо робити розумно, то прокуратура мала би закрити це ганебне кримінальне провадження. Але вони на це не спромоглися і все ж таки направляють його до суду. Будь ласка, будемо захищатися", - додав він, запевнивши, що Лавринович наразі перебуває в Києві і "працює у звичайному режимі".

Нагадаємо, ГПУ розслідує справу щодо Конституційного перевороту 2010 року, який призвів до захоплення державної влади шляхом розширення в неконституційний спосіб повноважень президента України за рахунок звуження ролі і повноважень парламенту і уряду. Про підозру у справі оголосили Лавриновичу і Януковичу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції