ГПУ завершила досудове розслідування стосовно екс-міністра доходів та зборів Клименка

Наразі підозрюваному та його захисникам повідомлено про відкриття матеріалів досудового розслідування.

Головна військова прокуратура ГПУ завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишнього міністра доходів і зборів у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених статтями "Створення злочинної організації", "Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем", "Службове підроблення", "Фіктивне підприємництво" КК України.

У генпрокуратурі додали, що наразі підозрюваному та його захисникам повідомлено про відкриття матеріалів досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні в порядку ст. 290 КПК України.

Нагадаємо, Військова прокуратура відкликала з суду клопотання про проведення спеціального судового розслідування щодо екс-міністра Олександра Клименка, оскільки необхідно "усунути" деякі технічні недоліки.

Клименку інкримінують участь в організованій злочинній організації, вчиненні у її складі особливо тяжкого злочину проти державної власності, злочинів середньої та невеликої тяжкості у сфері господарської та службової діяльності, що заподіяло тяжкі наслідки у вигляді матеріальної шкоди державі в розмірі 3,1 млрд грн, тобто в особливо великих розмірах. 

9 лютого Апеляційний суд Києва дозволив заочно заарештувати екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка. 

Залиште свій коментар