Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Графолог: Тягнибок насправді романтик і "пупсик", а Катеринчук – жорсткий і злий

За словами експерта, Ляшко - хвалько, а Порошенко дуже самозакохана людина.

Революційний Тягнибок насправді - романтик, привітний Катеринчук - жорстокий та недоброзичливий, а рубаха-хлопець Ляшко - мстивий. Ким прикидаються і хто є насправді народні обранці? "Сніданок" дізнався правду про характер депутатів за допомогою почерку. Журналісти провели власне дослідження.

Для того, щоб дізнатись усе про характер народних депутатів, знадобилися лише декілька білих аркушів паперу та щире бажання народних обранців привітати усіх жінок зі святом весни. Прохання було простим – написати декілька слів привітань жінкам колективу.

Під пильну руку журналістів  потрапили Микола Катеринчук, Петро Порошенко, Олег Тягнибок та Олег Ляшко. Потім почерк 4-х політиків віддали на експертизу графологу Григорію Семчуку. Листки склали так, щоб підписів політиків експерт не бачив.

"Ця людина вважає себе немов би Богом, він самозакоханий, він самодостатній", - говорить Семчук про Порошенка. Також виявляється, що той – вразливий: Літера "З" каже, що ранять його скандали.

"Цього потрібно перевірити на скупість, він дуже сильно себе любить і не хоче віддавати, ділитися. Що до фізіогноміки, в нього можуть бути щічки, така щоката людина", - продовжує описувати Порошенка експерт.

Ляшко, виявляється, хвалькуватий. "Любить похвалитися заднім числом, спочатку добивається результата, а потім починає вже хвалитися - який я красавчик, я ж обіцяв, що так і буде", - говорить Семчук.

Почерк Тягнибока різко змінює настрій графолога.

"Ну, це душечка! Тут купа артистизму, хизування. Пупсик, в хорошому сенсі слова, я без агресії", - зазначив експерт. Літера "Т" каже про те, що лідер "Свободи" формаліст, любить приймати рішення за якимось штампами.

І на останок – почерк усміхненого Катеринчука. "Ух ти, злий!", - каже Семчук. Журналісти "Сніданку" були здивовані, адже Миколу майже всі дівчата колективу люблять і вважають зразковим політиком.

"Він імпульсивний психопатик, досить жорсткий, ударний", - зауважує графолог.

За словами Семчука, таку схожість в почерках різних людей він бачить вперше. Майже всі – амбітні та вдало вміють говорити.

Відео Експерт-графолог розповів правду про політиків

Залиште свій коментар

Вибір редакції