"Грає в довгу гру". Сенцов назвав Путіна небезпечним і жорстоким противником

"Грає в довгу гру". Сенцов назвав Путіна небезпечним і жорстоким противником

Фото: УНІАН

На його думку, Зеленський не зовсім розуміє, із ким має справу.

Президент Росії Володимир Путін - небезпечний і жорстокий ворог, у якого неможливо викликати прихильність. А тому президент України Володимир Зеленський, який прагне до відновлення миру, або не зовсім розуміє, з ким має справу, або сподівається, що зможе домовитися з лідером Кремля.

Таку думку висловив звільнений в’язень Кремля, український кінорежисер Олег Сенцов на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, передає НВ.

Сенцов вважає, що позиція Зеленського, "мир будь-якою ціною", слабка і дуже вигідна президенту РФ. За словами колишнього бранця Кремля, це саме те, чого хоче Путін.

"Путін хоче миру. Для нього це дуже зручно, тому що він демонструє всім, що ведуться переговори, що "ми не такі агресори", що "ми за мир з Україною", "у нас вже все добре", "є внутрішній конфлікт, але зараз ми розберемося". І це слабка позиція", - сказав український режисер.

Сенцов додав, що Володимир Зеленський хоче якимось чином із ним домовитися, але з Путіним домовитися неможливо. Це "людина, у якої неможливо викликати прихильність".

"Путін грає в довгу гру - дуже серйозну, дуже складну. Це дуже небезпечний, сильний противник і абсолютно жорстокий. Потрібно розуміти, із ким ти маєш справу. Або пан Зеленський не зовсім розуміє, із ким він має справу, або вважає, що він зможе це зробити," - висловився Сенцов.

Нагадаємо, раніше звільнений з російського полону український режисер Олег Сенцов розповів, що мріє побачити президента Росії Володимира Путіна на лаві підсудних у Міжнародному кримінальному суді в Гаазі. На  думку режисера, було би справедливо, щоб президент держави-агресора відповів за свої злочини. 

Росіяни обов’язково обмануть, вони не хочуть миру в Україні та на Донбасі - Сенцов

Росіяни обов’язково обмануть, вони не хочуть миру в Україні та на Донбасі - Сенцов

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зеленський Володимир Олександрович
Наступна публікація