Грібаускайте зробила комплімент Харкову за збереження українського духу

Литовський лідер пояснила, чому це важливо для міжнародної політики.

Президент Литви Даля Грібаускайте взяла участь в урочистому відкритті днів своєї країни в Харкові. Там її приймав український президент Петро Порошенко, повідомляє кореспондент ТСН.

У межах візиту до міста Грібаускайте відвідала центральний парк імені Горького, де стартували дні литовської культури. Висока гостя взяла участь у урочистостях, прогулялась парком та поспілкувалась із своїми земляками, які організували ярмарок традиційної литовської кухні та ремесел.

Також литовський президент привітала українців із безвізовим режимом та висловила своє захоплення Харковом. Грібаускайте була вражена тим, що не дивлячись на небезпечну близькість до кордону із країною-агресором, місто зберегло український дух. "Це той дух, котрому ми всі радіємо, вас підтримуємо. І мені набагато легше підтримувати Україну з таким духом – країну, котра бореться сама за себе. Якби ви цього не робили, як би я могла пояснити своєму народові, що ми маємо вам допомагати? А тепер усі розуміють – мені навіть пояснювати не потрібно. Всі люди вас підтримують", - запевнила лідер Литви.

ВідеоПетро Порошенко зустрівся з Далею Грібаускайте у Києві

Залиште свій коментар