Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Грицак розповів, як не отримував зарплату в СБУ три роки і хто купив йому Harley-Davidson

Він зазначив, що його дружина займається бізнесом більше 10 років.  

Голова СБУ Василь Грицак пояснив, звідки в його розпорядженні дорогі автомобілі, мотоцикл Harley-Davidson і нерухомість. За словами генерала, його дружина давно працює в бізнесі. При цьому СБівець розповів, що три роки не отримував зарплату. Про це він сказав в інтерв'ю "Лига.net".

"Моя дружина давно працює в бізнесі... При цьому моя дружина сьогодні заробляє менше, ніж заробляла раніше. Якщо хтось скаже, що я десь щось якийсь тендер пролобіював, де якось посприяв — хай скаже мені в очі. Я три роки, сидячи в розпорядженні, не отримував заробітну плату. Сказати правду чи те, що вам сподобається? Якщо говорити правду, то, якщо б вам три роки не платили зарплату — ви б намагалися вижити якось? Їсти хочеться, у дружини гроші соромно просити. Але при цьому ти начебто в Службі, хоч ти ні на що не впливаєш, всі двері для тебе закриті, ти не отримуєш зарплату", - зазначив він.

Також Грицак запевняє, що всі свої доходи він завжди декларував і нічого не приховував від держави.

"Коли ми вісім років тому продали Toyota Prado, мій син пішов у податкову і чесно заплатив всі податки. Можу набрати його зараз, включити гучний зв'язок і він усе підтвердить. Він прийшов у податкову і сказав: батько продав машину, хочемо заплатити податок. Жінка, яка сиділа там, запитала: "Синку, ти нічого не переплутав? Ти знаєш, скільки ти повинен заплатити?". "Так, ось гроші". Розумієте мене? Я не ховався ніколи", - заявив Грицак.

Глава СБУ також додав, що у його дружини зареєстровані кілька машин, на яких працює її фірма.

Він спростував інформацію про те, що його родина має горілчаний бізнес.

"Моя дружина займається дрібногуртовим продажем продуктів харчування. Більш того, це важливо, більш ніж за 10 років дружина не переоформила бізнес на якихось підставних осіб, на директора. Вона продовжує керувати всім і особисто ставить підпис...Наша сім'я не оформила жодних офшорів", - зазначив генерал.

За його словами, мотоцикл Harley-Davidson купила дружина.

"У мене є кілька хобі, які я дуже люблю: люблю все, що стріляє, і люблю мотоцикли... Цього року тільки один раз їздив на ньому. І минулого року теж — тільки один раз. Але я дуже люблю мотоцикли. Те, що у мене є — все в декларації, я нічого не ховаю. Мені за це не соромно. Я прожив 49 років. І я не розумію ні політиків, ні силовиків, які показують нульові декларації. Бідні, нещасні, церковні миші. Але так же не буває," - зазначив Грицак.

Він також додав, що після нещодавнього підвищення його зарплата становить 19 тисяч гривень.

Відео Низка декларацій чиновників зникла з електронної бази Фіскальної служби України

Залиште свій коментар

Вибір редакції