Гриценко назвав ім’я прем’єр-міністра в разі своєї перемоги на виборах

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик вважає свого кандидата цілком відповідним цій посаді.

Кандидат у президенти Анатолій Гриценко представив свого потенційного прем’єра в разі перемоги на виборах. Прізвище він назвав у Львові, повідомляє прес-служба політика.

"Мене часто питали, кого на посту президента я хотів би бачити прем’єр-міністром. Це Андрій Іванович Садовий. Я впевнений, ця людина зробить гідну справу. Тепер вже у загальнодержавному масштабі", - заявив Гриценко.

ВідеоСадовий підтримав Гриценка і зняв свою кандидатуру з виборів-2019

Львівський очільник спершу повідомив про своє рішення однопартійцям і - каже - вони поставилися до нього з розумінням. Садовий підкреслив - його крок не означає "безумовної підтримки" Гриценка. Вже у понеділок Садовий пропонуватиме їм зустрітися і підписати публічну угоду про основні принципи, які стосуються оборони, безпеки і боротьби з корупцією.

Садовий підтримав Гриценка і зняв свою кандидатуру з виборів-2019

На його думку, чинний мер Львова "знає економіку, соціальну сферу, знає, що болить у людей", тому зможе якісно виконувати обов’язки глави уряду. "У нас не буде конфлікту між президентською та урядовою вертикаллю. Ми отримаємо більшість у парламенті. Буде сформований уряд і це буде відповідальна політика. Ми зробимо цю важку справу", - вважає кандидат у президенти.

У відповідь Садовий заявив, що голосуватиме на виборах за Гриценка. "У нас є особливі риси характеру – це патріотизм та бажання змін. Це штовхає нас вперед. Я вірю, що ми наведемо порядок. Треба просто прийти та проголосувати. Я своє рішення прийняв. Я буду голосувати за Анатолія Гриценка", - заявив мер західноукраїнського міста.

Як повідомлялося, 5 березня Центральна виборча коміся скасувала реєстрацію Андрія Садового кандидатом у президенти. Він зняв свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка. Також міський голова Львова заявив, що після трьох каденцій більше не балотуватиметься на цю посаду. Водночас кандидат у президенти Гриценко оприлюднив список претендентів на ключові державні посади, які прийдуть до влади, ящо він переможе на президентських виборах.

Залиште свій коментар

Вибір редакції