Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриценко невдало судився з Google через поширення фейків

Кандидат боровся з маркованим як “реклама” матеріалом.

Кандидат на пост президента України звертався з позовом до ТОВ “Гугл” про визнання протиправними дій щодо поширення інформацію.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на ухвалу Подільського райсуду Києва, 20 березня у пошуковику було виявлено поширення матеріалу, який був першим у видачі у пошуку за прізвищем кандидата. Як стверджується у позові, матеріал був неправдивим і маркувався як реклама, тобто був розміщений на платній основі.

За переконанням кандидата, Google винен в тому, що поширив такий матеріал і вивів його на найвищу позицію у видачі. Прізвище кандидата в ухвалі не зазначається, однак вказаний номер реєстрації кандидата у ЦВК - №62 від 15 січня 2019 року. Під цим номером і зареєстровано Гриценка.

28 березня суд відмовив кандидату у задоволенні позову. У обґрунтуванні вказується, що суд провів експеримент - загуглив прізвище кандидата і не побачив посилання на сайт, на який скаржився кандидат. Таким чином суд вирішив, що у справі недостатньо доказів про поширення ТОВ “Гугл” неправдивої інформації.

Нагадаємо, лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко заявив, що більше не буде балотуватися у президенти України. Натомість з командою починає готуватись до парламентських виборів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції