Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриценко розповів, як "його людина" з'явилася у команді Зеленського

Кандидати зустрілись лише одного разу, але рекомендацію Зеленський врахував.

Лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко підтвердив, що Іван Апаршин з'явився у команді кандидата в президенти України Володимира Зеленського за його рекомендацією. Про це Гриценко розповів у ТСН.

"У Зеленського не було команди людей, з якими можна йти в політику, і коли він запитав, кого можна, на мій погляд, поставити на сектор оборони, я запропонував людину, яку призначив би сам на пост міністра оборони", - розповів Гриценко.

Також політик заявив, що зустрічався із Зеленським лише один раз і не знає, чи дійсно Апаршин буде міністром.

Як відомо, 18 квітня у ток-шоу "Право на владу" Володимир Зеленський представив свою команду радників та консультантів – за оборонний сектор відповідає Іван Апаршин. Він військовий експерт, колишній директор Департаменту воєнної політики Міноборони та головний інспектор Міноборони, у минулому начальник Управління оборонної та безпекової політики Секретаріату Кабінету міністрів. На парламентських виборах 2014 року балотувався до Ради за списками "Громадянської позиції".

Нагадаємо, 21 квітня в Україні відбувся другий тур виборів президента України. Згідно з даними Національного екзит-полу та екзит-полу ТСН, перемогу здобув Володимир Зеленський. Він отримав майже 75%, тоді як чинний президент Петро Порошенко - близько 25%.

Залиште свій коментар

Вибір редакції