Гриценко заявив, що напади на нього організували керівник особистої охорони Порошенка та заступник голови СБУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він також попередив про можливі напади на Вакарчука, Зеленського та Тимошенко.

Голова партії "Громадянська позиція" та кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив, що напад на його прихильників в Одесі організовували керівник особистої охорони президента України Петра Порошенка Юрій Федоров та заступник голови СБУ Віктор Кононенко.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Головні організатори всіх цих провокацій проти нашої команди - це керівник особистої охорони президента Порошенка генерал-майор Юрій Федоров і заступник голови СБУ генерал-лейтенант Віктор Кононенко. Безпосередньо в Одесі бандитський напад організовував керівник обласного управління СБУ генерал-майор Олександр Довженко. Ми знаємо імена кожного, хто був задіяний, організовував бійку, спостерігав на вулиці. Навіть прізвище офіцера СБУ, який купував гарбуз, котрим розбили голову нашому партійцеві, - знаємо достеменно", - заявив Гриценко.

Він також зазначив, що подібні провокації наразі готуються і проти Юлії Тимошенко, Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука.

Ми знаємо прізвища всіх, хто за наказом Президента організував бандитський напад на наших партійців і на мене в Одесі, хто стоїть за попередніми силовими провокаціями в Харкові, Дніпрі, Слов’янську, Хмельницькому, Вінниці, Чернівцях. Я їх назвав сьогодні в ефірі "Oboz TV". Головні організатори всіх цих провокацій проти нашої команди - це керівник особистої охорони президента Порошенка генерал-майор Юрій Федоров і заступник голови СБУ генерал-лейтенант Віктор Кононенко. Безпосередньо в Одесі бандитський напад організовував керівник обласного управління СБУ генерал-майор Олександр Довженко. Ми знаємо імена кожного, хто був задіяний, організовував бійку, спостерігав на вулиці. Навіть прізвище офіцера СБУ, який купував гарбуз, котрим розбили голову нашому партійцеві, - знаємо достеменно. Хочу також публічно попередити Юлію Тимошенко, Володимира Зеленського та Святослава Вакарчука: за інформацією, яку ми отримали в ході власного розслідування, подібні провокації зараз готуються і проти них. Звертаюся до чесних силовиків: не виконуйте завідомо злочинних наказів! Таке право вам дають Конституція і військові статути. Ця влада скоро піде. А вам доведеться відповідати за виконання відданих нею злочинних наказів – і перед Законом, і перед власною совістю! Збережіть честь і гідність, ви присягали на вірність не владі - Українському народу!

Опубліковано Анатолієм Гриценком Середа, 5 грудня 2018 р.

Нагадаємо, 28 листопада в Одесі близько 30 людей у масках напали на лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка та його однопартійців. Внаслідок бійки найбільше постраждали троє членів "Громадянської позиції". У них струс мозку і розсічені обличчя, їм надають допомогу лікарі. Сам політик не постраждав.

Гриценко зазначив, що організатора і більшість виконавців нападу вже встановлено, а замовника і не варто шукати, звернувши увагу на те, що інцидент стався в Одесі, де президентом України запроваджено воєнний стан. Через пару днів Національна поліція України упізнала та затримала п'ятьох учасників нападу.

ВідеоВ Одесі однопартійців Гриценка закидали яйцями та гарбузом

Сталось усе напередодні ввечері, коли Гриценко разом із однопартійцями приїхав на радіоефір. Група молодиків спершу перегородила дорогу партійцям, а потім напала: почали битися, кидатися яйцями та гарбузом. Трьом потерпілим колегам Гриценка медики надали допомогу. Сам Гриценко не постраждав. 

В Одесі однопартійців Гриценка закидали яйцями та гарбузом

Залиште свій коментар

Вибір редакції