Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриценку не подобається Яценюк на чолі списку опозиції

Рейтинг "Громадянська позиція" на сьогодні дає право на 8 місць у списку об'єднаної опозиції.

Партія "Громадянська позиція" готова приєднатися до об'єднаної опозиції, якщо буде займати адекватне місце — як за кількістю людей у партійному списку на виборах, так і за правом впливати на прийняття рішень. Про це лідер партії Анатолій Гриценко заявив в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ".

Гриценко вважає, що у прохідній частині опозиційного списку повинно бути вісім членів парії "Громадянська позиція".

"На сьогодні мінімум вісім осіб. За даними останнього опитування, проведеного фондом "Демократичні ініціативи" спільно з Центром Разумкова, рейтинг нашої партії становить 3,5%. Це — вісім місць у списку, для початку розмови. Плюс підтримка у мажоритарних округах наших партійців, які мають реальний шанс перемогти. Хоча, зізнаюся — їх небагато, партії лише два роки. За нашими спинами не стоять олігархи, завдяки яким можна завісити всю країну рекламою і крутити ролики по 8-10 разів по ТВ у прайм-тайм", — сказав він.

Гриценко розглядає три варіанти участі у парламентських виборах. При цьому Гриценко вважає несуттєвим питання, під прапором якої партії буде йти опозиція.

"Це питання технічне. Якщо з ключових питань ми домовимося, то інше вторинне. Одне з важливих питань: хто понесе загальний прапор опозиції — хто буде першим номером? Особисто я поділяю впевненість Юлії Тимошенко в тому, що це має бути рівновіддалена від усіх партій кандидатура — видатний громадський діяч, який має авторитет у суспільстві", — підкреслив політик.

При цьому він назвав невдалим вибір Яценюка як фігури, яка очолить об'єднаний список.

"Попередні домовленості із цього приводу між "Батьківщиною" і "Фронтом змін" дійсно є. Арсеній Петрович дуже хоче очолити список. Але в цьому я бачу проблему. Адже будь-яка партія, маючи прихильників, має і тих, хто її не сприймає. Тому лідерство одного з партійних вождів в загальному списку опозиції може негативно позначитися на кінцевому результаті. Мені здається, є ще час переглянути рішення щодо Яценюка", — зазначив Гриценко.

Як повідомлялося, за даними джерел "Української правди", об'єднана опозиція запропонувала Гриценку місце у першій п'ятірці списку плюс два місця у списку для його партійців.

Залиште свій коментар

Вибір редакції