Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Григоришин попросив українське громадянство після оголошення в розшук у РФ

У Росії мільярдера звинувачують у несплаті податків.

Російський бізнесмен Костянтин Григоришин подав документи на отримання українського громадянства. Про це повідомляє "Главкком", у розпорядженні якого опинилася копія заяви мільярдера.

Прохання про отримання громадянства України російським олігархом датоване 15 березня і зараз перебуває на стадії розгляду. Олігарх підписав зобов'язання про відмову від громадянства Республіки Кіпр та РФ протягом двох років після отримання громадянства України.

Григоришин
Главком

13 квітня російський слідчий Андрій Пономарьов, який займається справою про несплату податків Григоришиним на 675 млн рублів, заявив про подання в загальноросійський розшук і подальший арешт для Костянтина Григоришина.

Згідно з матеріалами справи, підконтрольна компанія Григоришина не платила податок на додану вартість в 2009-2010 роках. ТОВ ПІК "Созидания" згідно з даними з відкритих джерел, займається оптовою торгівлею машинами та іншим обладнанням. У компанії є представництва в Єкатеринбурзі, Санкт-Петербурзі і Красноярську.

Відео Мільярдера Костянтина Григоришина оголосили в розшук у Росії

Російський бізнесмен Григоришин, уродженець Запоріжжя, який володіє активами в Україні, є основним акціонером ПАТ "Сумське НВО імені М.В.Фрунзе", також володіє 75% акцій найбільшого в Східній Європі виробника трансформаторів "Запоріжтрансформатор" і енергетичними компаніями в Україні.

За даними Forbеs, Григоришин у 2015 році займав 75 позицію в рейтингу найбагатших бізнесменів Росії зі статком в 1,1 млрд доларів.

Відео Російський мільярдер "кинув" Україну на майже 100 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Вибір редакції