Гризлов вимагає від України погодити з бойовиками поправки до Конституції

Представник РФ в групі не вважає Росію стороною Мінських домовленостей.

Представник Росії в тристоронній контактній групі Борис Гризлов не вважає Росію стороною Мінських домовленостей.

Про це він сказав в інтерв'ю "Комерсанту".

"Сторін всього дві: це Донбас і Київ", - сказав Гризлов, коментуючи пропозицію президента України Петра Порошенка створити нову "дорожню карту", згідно з якою сторони візьмуть на себе зобов'язання виконати всі пункти Мінських угод.

Російський політик додав, що Україна повинна погодити з бойовиками поправки до Конституції.

"Питання визначення конкретних термінів виконання пунктів комплексу заходів може отримати підтримку у контактній групі. Однак важливо пам'ятати, що Україна досі не погодила з Донбасом і не прийняла поправки в Конституцію і поправки в закон про Особливий статус, без яких неможливо буде повною мірою реалізовувати інший пакет Мінських угод", - заявив Гризлов.

Він зазначив, що погодження законів з бойовиками вимагають домовленості у Мінську. 

"Згідно з Мінським домовленостями, під якими підписалася Україна, зміни в Конституцію України в частині децентралізації, закон про вибори повинні бути узгоджені з Донбасом", - сказав Гризлов.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив про відмову повернути Україні контроль за українсько-російським кордоном на Донбасі до внесення змін у Конституцію. За словами Путіна у Мінських угодах прописано, що відновлення повного контролю за державною межею здійснюється за умов проведення конституційної реформи.

ВідеоЯких змін варто чекати Україні з дипломатичного фронту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: