Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гризлов заявив, що всіх полонених не відпустять без "широкої амністії"

Переговорник від Росії назвав умову Москви.

Представник Росії в контактній групі з врегулювання ситуації в Донбасі Борис Гризлов назвав умови обміну полоненими "всіх на всіх".

Раніше вперше з листопада 2015 року відбувся обмін полоненими. Як повідомляє ТАСС, обмін відбувся за формулою "три на шість". Але для більш масштабних дій Москва вимагає певних заходів.

"Це скромний, але значущий результат переговорів Контактної групи, що відбулися 17 лютого. Ми домовилися про відновлення обміну полонених і незаконно утримуваних осіб. Впевнений, що завдяки цьому ми зможемо "зрушити" даний процес, механізм змусити працювати. Це означає: звільнити полонених і незаконно утримуваних осіб на основі принципу "всіх на всіх". А для цього, у свою чергу, потрібна широка амністія", - сказав Гризлов.

20 лютого з полону бойовиків в зоні АТО на Донбасі звільнили четвертого за цей день полоненого українця. Уповноважений президента України з врегулювання конфлікту на Донбасі, народний депутат Ірина Геращенко повідомила, що ще 134 громадян, серед яких є військові та цивільні, що досі перебувають у полоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції