Гроші Міноборони через "Трейд Коммоддіті" відмивались у простій "хрущовці" Кам'янського

Дата публікації
Перегляди
3893
Гроші Міноборони через "Трейд Коммоддіті" відмивались у простій "хрущовці" Кам'янського

Сусіди говорять, що працівники офісу ніколи з ними не спілкувались.

Офіс компанії "Трейд Коммоддіті", яку підозрюють в участі в корупційних схемах у закупівлі пального для Міноборони України, розташований у типовій "хрущовці" міста Кам'янське Дніпропетровської області.

Як повідомляє кореспондент ТСН, фірма займає три квартири у двох під'їздах на першому поверсі.

Фірма, задіяна у багатомільйонних оборудках з Міноборони, розташована у звичайній хрущівці

Фірма, задіяна у багатомільйонних оборудках з Міноборони, розташована у звичайній хрущівці

Місцеві мешканці ніколи не знали, на чому саме спеціалізуються працівники офісу, але говорять, що приміщення охоронялось, а перед ним бізнесмени зробили парковку. Із людьми ніхто із "Трейд Коммоддіті" не спілкувався ніколи.

Також офіс був під пильним відеоспостереженням і сигналізацією, яка наразі вимкнена. Вікна добре облаштовані залізними ґратами і ролетами. Однак під час обшуків були пошкоджені двері.

Люди говорять, що перед обшуками із офісу вивозили майно.

Офіс "Трейд Коммодді" / ТСН.ua

Нагадаємо, 11 жовтня 2017 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснили низку обшуків, в результаті яких за підозрою у причетності до злочину під час закупівлі палива затримали двох посадовців Міноборони. Досудове розслідування за цими фактами детективи НАБУ розпочали у вересні 2016 року. Затриманий заступник міністра оборони Степана Полторака Ігор Павловський та директор Департаменту держзакупівель Володимир Гулєвич. Слідством було встановлено, що співробітники Міноборони за попередньою змовою з представниками комерційного підприємства домовилися про закупівлю пального за завищеною ціною.