"Гроші" вирушають на Західну Україну: у Львові та Чорткові запрацює "Громадська приймальня"

Найрезонансніші історії стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми.

У четвер, 9 червня, на площі Ринок біля Львівської міської ради та у п'ятницю, 10 червня, у Чорткові Тернопільської області на площі біля пам'ятнику Шевченку глядачі зможуть розповісти команді "Грошей" про факти беззаконня, зловживання владою та соціальної корупції, яка змушує українців їхати на заробітки до країн ЄС.  

Зокрема, з 13:00 до 16:00 у Львові ведучий програми Олександр Дубінський разом із журналістами особисто спілкуватиметься з усіма охочими та прийматиме заявки на розслідування.

Одразу після Львова команда "Грошей" вирушає до Чорткова – міста, з якого поїхали за кордон шукати кращої долі тисячі містян. Там "Громадська приймальня" працюватиме у другій половині дня – з 16:00.

"Управлінська некомпетентність, низький рівень заробітних плат, корупція та байдужість політиків змушують українців виїжджати на заробітки закордон. Редакція програми "Гроші" вирушає до Львова та Чорткова, аби привернути увагу суспільства до цієї проблеми", - коментує ведучий "Грошей" Олександр Дубінський.

Отримані історії будуть уважно розглянуті, а найбільш резонансні з них стануть темами журналістських розслідувань в ефірі програми.

Зазначимо, "Громадська приймальня" - спецпроект програми "Гроші", який розслідує найактуальніші економічні та фінансові проблеми країни.  Ця імпровізована приймальня  створена для звичайних громадян і дає кожному можливість висловитись, розповісти про несправедливість чи корупцію, з якою довелося стикнутись у житті.

Журналістські розслідування від програми "Гроші" відкривають новий інформаційний тиждень на 1+1 щопонеділка о 22:00.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: