Гройсман анонсував жорстку перевірку якості ремонту доріг в Україні

Якщо гроші були вкрадені – винуватці сидітимуть, пообіцяв прем'єр.

Восени в Україні відбудеться жорстка перевірка ремонту доріг. Про це заявив прем'єр-міністр Волдомир Гройсман.

"Восени ми перевіримо абсолютно все. Ми виберемо 5-7 об'єктів. Ми перевіримо все те, що фактично було зроблене, замовимо спеціальні експертизи. Знайдемо всі фірми, які перераховували кошти, і, якщо ми знайдемо, що якісь кошти були переведені в готівку, "вимиті" - будете сидіти", - пообіцяв він.

За словами Гройсмана, перевірки враховуватимуть тендерні процедури, організацію оплати всіх проведених робіт і якість доріг після ремонту. При виявленні фактів корупції прем'єр обіцяє негайне порушення кримінальних проваджень і максимально жорстке покарання винуватців.

Минулого місяця Гройсман заявив, що якість і темпи ремонту автодоріг не влаштовують Кабінет міністрів. Прем'єр наголосив, що виділені на будівництво шляхів гроші мають використовуватися ефективно.

На Одещині мешканці одного з сіл протестували проти розбитих доріг

Жителі села Усатове перекрили рух центральною вулицею. Вони протестують проти розбитих доріг та перевантажених фур, що ними їздять. Заблокували лише на дві години, але навіть за цей час черга з авто вишикувалася величезна. Автодорівці приїхали миттєво, щоправда, не ремонтувати, а говорити із селянами. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: