Гройсман готовий виділити Львову 50 млн гривень для боротьби зі сміттям

Прем'єр-міністр закликав посадовців усієї країни допомогти меру міста Садовому.

Уряд може виділити з держбюджету 50 млн грн для облаштування у Львові міського сміттєвого полігону.

Про це заявив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час селекторної наради з регіонами.

"Я готовий внести пропозицію уряду – з резервного фонду виділити 50 млн області на будівництво полігону з переробки", - запевнив він.

До того ж Гройсман закликав допомогти меру Львова щодо вивезення сміття.

"Хочу попросити всю країну: якщо до вас раптом звернеться голова міста Львів щодо підтримки вивезення сміття зі Львова, якщо можете – допоможіть. Cьогодні в Україні існує понад 5 тисяч полігонів, і вони перебувають у компетенції місцевої влади, і саме місцева влада вирішує всі технічні та технологічні питання утримання й облаштування сміттєвих полігонів", - зазначив прем'єр.

Окремо Гройсман додав, що Садовий повинен відповісти, за який період часу він може побудувати полігон на одній з 14 ділянок, яку йому на вибір дала обласна влада.

Нагадаємо, 14 червня на засіданні уряду Гройсман різко розкритикував міського главу Львова Андрія Садового за неспроможність самотужки вирішити проблему накопичення сміття в місті. Це він зробив у відповідь прохання міської влади оголосити місто зоною надзвичайної екологічної ситуації.

Після цього Садовий у Facebook звернувся до Гройсмана і закликав його сприяти у вирішенні проблеми львівського сміття. Очільник Львова наголосив, що прем'єр не відповідає на його офіційні листи щодо екологічної загрози, а натомість дає поради у соцмережі. Окрім цього Садовий попросив Гройсмана виділити місту ділянку в межах області для нового сміттєпереробного комплексу.

Залиште свій коментар