Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман погрожує звільнити голів РДА за перешкоджання децентралізації

Він попросив надати йому перелік таких чиновників.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман ініціюватиме звільнення голів райдержадміністрацій, які перешкоджатимуть процесу децентралізації.

Про це він заявив під час години запитань до уряду у Верховній Раді, передає Укрінформ.

"Прошу всіх депутатів Верховної Ради України, якщо є приклади, де голови районних державних адміністрацій заважають процесу децентралізації, дайте перелік. Уряд ухвалить рішення, і ми надамо подання президенту на звільнення таких горе-голів РДА", - сказав Гройсман.

Він наголосив, що не відступить від започаткованої реформи децентралізації і підтримує внесення змін до Конституції, які б остаточно закріпили право громад на об'єднання і визначення розвитку територій.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія призначила вибори у 125 об’єднаних територіальних громадах. Вибори призначили на неділю, 23 грудня 2018 року. Також ЦВК оголосила на цю дату додаткові вибори у 26 об’єднаних громадах. До цього місцеві вибори у нових об'єднаних територіальних громадах (ОТГ) по всій Україні опинилися під загрозою зриву. Своєю чергою це могло негативно вплинути на весь процес децентралізації в країні.

ВідеоНа Київщині децентралізація призвела до залякування матері селищного голови

Штовханина, порвані документи, обливання водою і навіть вибухівка – так виглядала децентралізація по-українськи в одному із селищ на Київщині. Вибір територіальної громади кілька місяців супроводжувався скандалами. А коли люди таки її обрали, у хату матері селищного голови прилетіла граната. 

На Київщині децентралізація призвела до залякування матері селищного голови

Залиште свій коментар

Вибір редакції