"Гройсман - гучна пупиришка". Тимошенко відреагувала на бажання прем'єра віддати її "Газпрому"

За її словами, Гройсман є "тінню Порошенка, яка виконує всі його забаганки".

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко відреагувала на бажання прем'єр-міністра Володимира Гройсмана віддати її "Газпрому", в разі судового програшу "Нафтогазу".

Про це вона сказала в ефірі Zik.

"Я знаю, що Гройсман говорив неприємні речі стосовно мене. Своїми висловлюваннями він мені нагадує пакувальну плівку з пупиришками – діти, коли хочуть погратися, душать їх, а вони лопають гучно. От для мене це образ Гройсмана – гучна пупиришка, яка лускає і все", - сказала вона.

За словами Тимошенко, в Україні сьогодні немає самостійного прем'єр-міністра, є лише "тінь президента".

"У нас є тінь президента – це прем'єр-міністр Гройсман, який виконує всі його забаганки, його доручення. І перше, що він зробив, коли прийшов на посаду, – підписав постанову про підвищення ціни на газ для людей вдвічі. А потім він зробив так, що це призвело до підвищення вдвічі ще й вартості тепла, а потім на 25% і ще раз на 25% здорожчала електроенергія. Вони з людей здирають останню шкіру. Ось його робота!", – обурилась політик. 

Нагадаємо, Гройсман в разі судового програшу "Нафтогазу" "Газпрому" запропонував віддати замість грошей Юлію Тимошенко. Про це він сказав під час прес-конференції щодо підсумків року роботи на посаді очільника Кабміну.

"Якщо ми виграємо, буде відновлена справедливість щодо України. Якщо, не дай бог, буде інше рішення суду, доведеться передати Тимошенко замість грошей: якщо вона підписала (контракт на постачання газу для України в 2009-2019 роках, - ред.), нехай вона і несе відповідальність, чому за це повинні платити українські громадяни?" — наголосив прем'єр. 

У червні 2014 року компанія "Нафтогаз України" подала позов до "Газпрому" в Арбітражний інститут при торговій палаті Стокгольма. Крім перегляду ціни на російське паливо, що різко зросла з другого кварталу 2014 року більш ніж на третину - до 485 доларів за тисячу кубометрів, у позовній заяві "Нафтогазу" міститься вимога до "Газпрому" повернути 6 млрд доларів, які українська компанія переплатила з 2010 року. Україна хоче переглянути в цілому умови газового контракту з "Газпромом" від 2009 року.

Водночас "Газпром" вимагає від НАК "Нафтогаз України" у Стокгольмському арбітражі повернення 23,837 млрд доларів США за недобір Україною контрактних об'ємів газу з 2012 року, а також за недоплату, на думку Москви, за постачання "блакитного палива" в 2014 році. 

ВідеоТимошенко розповіла про стосунки з Путіним та власну декларацію

Залиште свій коментар