Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман хоче посилення відповідальності за тиск на бізнес і "маски-шоу"

За словами прем'єра, протягом усієї незалежності цим не займався ніхто.

Закон про захист бізнесу від зловживань чиновників і правоохоронців, більш відомий як "маски-шоу-стоп", має поповнитися новими ініціативами, які його посилять.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Перевищення повноважень - ми будемо давати свої висновки і будемо звертатися до правоохоронних органів, аби вони ухвалювали кадрові рішення щодо нечесних працівників. Але будуть вимоги й до бізнесу – чесний бізнес, чесна сплата податків. Цей баланс треба зберегти", - сказав він.

За словами Гройсмана, завдання уряду - захистити бізнес, який є запорукою економічного зростання, забезпечує робочі місця. Протягом років незалежності цим питанням, як вважає прем'єр, ніхто не займався.

"Закон покликаний навести лад у стосунках між правоохоронною системою та бізнесом. Наш пріоритет – покращувати умови життя, але це можливо за умов розвитку економіки та підприємництва", - додав голова уряду.

Нагадаємо, в Україні розширено права бізнесменів під час обшуків. Підприємці тепер мають право фіксувати всі дії правоохоронців на відео. 

Натомість слідчі зобов’язані це робити зі свого боку, бо обставини проведення обшуку, які не зафіксовані на відео, не можуть бути доказами в суді. Також силовикам заборонили під час обшуків вилучати жорсткі диски, комп’ютери та мобільні телефонии – дозволяється лише копіювання інформації з них. Крім того, закон посилив кримінальну відповідальність за незаконне розголошення даних досудового слідства. Рішення назвали "маски-шоу-стоп".

Залиште свій коментар

Вибір редакції