Гройсман хоче, щоб "старі партії" БПП і "Батьківщина" відійшли у минуле

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він вважає, що в Раді повинні бути "нові сили", до яких відносить і свою партію.

Прем'єрміністр Володимир Гройсман назвав "старими партіями" Батьківщина" і "Блок Петра Порошенко" – від останньої він обирався у Верховну Раду в 2014 році.

"Старі партії, такі як БПП, "Батьківщина" повинні відійти в минуле. У них була можливість приймати важливі для країни рішення, але вони цього не зробили", - заявив Гройсман в ефірі телеканалу ICTV, передає DT.ua.

Глава уряду вважає, що замість них в майбутній парламент повинні увійти "нові сили", до яких він відносить "Слугу народу", "Голос" і свою партію "Українська стратегія".

При цьому Гройсман переконаний, що Верховній Раді потрібні не тільки "нові обличчя", але і досвідчені політики у складі нових партій.

"Вважаю, що критерій "тільки нові обличчя в парламенті", - не повинен бути визначальним. У нас, з одного боку, молода, з іншого - професійна команда. У нас є історія, і ми можемо відповідати за всі свої успіхи, так і за недоробки", - сказав прем'єрміністр.

Нагадаємо, 7 червня прем'єрміністр України Володимир Гройсман під час з'їзду своєї партії "Українська стратегія" оголосив першу десятку зі списку. Раніше він заявляв, що збирає свою команду у всій країні: на рівні громад, міст, районів і областей. 

Відео Гройсман презентував першу десятку новоствореної партії "Українська стратегія"

Володимир Гройсман не хоче бути гравцем чужої збірної і тому створює власну команду. Про це прем’єр заявив на першому з’їзді новоствореної партії "Українська стратегія". Делегати ухвалили рішення брати участь у парламентських виборах і презентували першу десятку виборчого списку.

Гройсман презентував першу десятку новоствореної партії "Українська стратегія"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції