Гройсман ініціюватиме відставку голів міст, де було зірвано початок опалювального сезону

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами прем’єра, наразі ситуація вирішена всюди, окрім Сміли.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що ініціюватиме відставку голів тих міст, де було зірвано початок опалювального сезону.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Ми цілодобово займались питанням опалення. Розблокували всі міста, окрім Сміли. Там коїться щось незрозуміле. Більшість мерів – адекватні управлінці. Але чомусь у деяких містах міські голови не здатні виконати свою функцію. Деякі міські голови творять казна-що. Невже важко з квітня підготувати теплосистему? Я буду звертатись до парламенту, щоб відсторонити таких управлінців від посад. Люди не мають бути заручниками безвідповідальності місцевих голів", - заявив Гройсман.

Він також зазначив, що пропонуватиме міським радам висунути ініціативу про отримання у власність теплоцентралей, які надають послуги їхнім містам.

"Заручниками таких дій є люди. І я 24 години на добу вимушений займатися питанням постачання тепла, розблоковувати його вольовим рішенням і особистим втручанням – по Кривому Розі, Павлограду, Херсону… Мені набридла безвідповідальність, яку люди відчувають щодня", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, у кількох великих містах України через місяць після початку опалювального сезону досі люди сиділи у домівках без опалення. Це відбувалось у Кривому Розі, Смілі, Херсоні, Павлограді, Кам’янському та ще низці міст.

ВідеоСотні тисяч людей у кількох областях України залишаються без опалення

У Херсоні 13 шкіл та 15 дитсадків закрили через відсутність тепла. Холодні батареї і в восьми лікарнях. Місцева ТЕЦ опалення не вмикає, бо "Нафтогаз" не дає палива. На ТЕЦ запевняють, що населення заборгувало 61 мільйон гривень. Аналогічна ситуація у Кам'янському на Дніпропетровщині, там температура у квартирах +10, на вимушені канікули пішли 40 шкіл. На Черкащині в райцентрі Сміла змерзлі люди перекрили дороги. 

Сотні тисяч людей у кількох областях України залишаються без опалення

Залиште свій коментар

Вибір редакції