Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман назвав заяву про відставку Яценюка "виваженим вчинком, який заслуговує поваги"

Голова ВР висловив сподівання, що парламент утворить коаліцію, яка сформує ефективний уряд.

Заява прем'єр-міністра Арсенія Яценюка про відставку є гідним вчинком, який заслуговує поваги.

Про це заявив голова Верховної Ради України Володимир Гройсман під час засідання погоджувальної ради лідерів фракцій та голів комітетів парламенту, пише УНІАН.

"Учора прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк подав у відставку. І я розумію, що це був такий виважений і гідний вчинок. Можливо, і не простий, але той, який заслуговує поваги", - наголосив він.

За словами Гройсмана, наразі перед українським парламентом стоїть питання про формування нової коаліції, яка здатна сформувати "новий реформістський уряд, обрати прем'єр-міністра, забезпечити незворотність європейської інтеграції...".

До того ж голова ВР зазначив, що також важливим є відновлення економічного зростання, а відповідальність зараз лежить "на плечах кожної політичної сили парламентської, кожної фракції".

"Я розраховую на те, що буде утворена коаліція, яка дозволить сформувати таким чином владу, щоб вона була ефективною і зможе відповідати на ті виклики, які наразі є".

Нагадаємо, що в неділю, 10 квітня, прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку. Відповідне рішення Яценюк оголосив у своєму зверненні, яке було опубліковано на його офіційній сторінці у Facebook. Глава уряду зазначив, що подання про складання повноважень буде внесено до Верховної Ради у вівторок, 12 квітня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції