Гройсман обговорив з Нуланд реформи в Україні та підтримку США у їх втіленні

Нуланд та Гройсман також обговорили прогрес у виконанні Мінських домовленостей.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обговорив з помічником Державного секретаря США з питань Європи та Євразії Вікторією Нуланд реформи в Україні та підтримку США у їх втіленні. Про це йдеться в повідомленні Урядового порталу.

Володимир Гройсман розповів, що робота нового уряду зосереджується на проведенні важливих реформ.

"Реальний стан справ є дуже складним. І сьогодні цей стан справ потребує максимальної концентрації і максимальної відданості реформам в країні, на чому ми сьогодні і зосереджуємося", - сказав голова уряду.

Гройсман також наголосив на рішучості уряду у проведенні реформ, направлених на подолання корупції, зокрема розповів про реформу митниці.

Водночас Вікторія Нуланд привітала Володимира Гройсмана з призначенням на посаду прем'єр-міністра. Вона висловила повну підтримку уряду в його намірах проводити рішучі реформи.

"Україна вже показала величезний прогрес, але попереду ще залишається дуже багато роботи", - зазначила вона.

Нуланд також підтвердила готовність США виділити черговий пакет фінансових гарантій для України після прийняття Україною важливих для продовження реформ законопроектів, які були визначені в рамках домовленостей із Міжнародним валютним фондом, йдеться в повідомленні.

Крім того, Нуланд та Гройсман обговорили прогрес у виконанні Мінських домовленостей.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман провів телефонну розмову з федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Канцлер теплими словами запросила прем'єра відвідати Берлін з офіційним візитом.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: