Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман обурився ситуацією з е-декларуванням і пригрозив жорстким покаранням

Держспецзв'язок відмовився сертифікувати систему електронного декларування. 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обурився відмовою Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації ДССЗЗІ сертифікувати систему електронного декларування.

"Я не бачу жодних виправдань тому, що за два дні до передбаченого терміну введення в дію системи електронних декларацій приймається таке рішення", - зазначив Гройсман на своїй сторінці у Facebook.

Прем'єр наголосив, що комусь не хочеться, щоб ця антикорупційна система запрацювала, і заради цього під загрозу поставили не тільки довіру суспільства до влади, а й репутацію України в очах міжнародних партнерів.

"Я уже попередив керівництво НАЗК і ДССЗЗІ — у них є ще два дні на виправлення ситуації. Якщо система е-декларування не буде запущена вчасно, то я буду добиватись того, щоб усі, хто не забезпечив вчасного запуску системи, включаючи керівництво цих органів, понесли за це саму жорстку персональну відповідальність", — заявив пре'єр-міністр.

 

Нагадаємо, що Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації ДССЗЗІ заявила про відмову у сертифікації комплексу збирання та обробки електронних декларацій. У відомстві переконані, що система не готова до роботи і в ній є значна кількість невідповідностей технічному завданню. Також неможливо говорити про надійний захист інформації в системі електронного декларування, тому експертною радою відмовлено у видачі атестату відповідності. Через це не можна дати старт системі 15 серпня, як про це домовлялися про із західними партнерами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції