Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман очікує 5-відсоткового економічного зростання в Україні

Своїм баченням він поділився з американцями.

Цей рік має бути нарешті вдалим для України. На це сподівається прем’єр-міністр Володимир Гройсман, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свій прогноз він озвучив час виступу в Американській торгівельній палаті. Гройсман заявив, що очікує економічного зростання у понад 5%. На його думку, цьому сприяють спрощення процедур, демонополізація, модернізація інфраструктури та підтримка конкретних секторів. "Наше завдання, завдання влади – побудувати таку систему, щоби вона була доброзичлива до бізнесу. І ми маємо зробити все, щоби наш зріст був адекватний нашим українським можливостям – і це далеко не 3%. І все зробити для того, щоби кожен бізнес, який працює в Україні, отримував результат", - заявив керівник уряду.

Також Гройсман зауважив, що лише цього року на ухвалення очікує пакет із 35 законопроектів, котрі мають покращити діловий клімат і створити умови подальшого розвитку держави.

ВідеоГройсман заявив про очікування економічного зростання на 5%

Прем'єр-міністр заявив про це під час виступу в Американській торгівельній палаті. На його думку, цьому сприяють спрощення процедур і демонополізація. А ще модернізація інфраструктури та підтримка конкретних секторів. Лише цього року на ухвалення очікує пакет з 35 законопроектів.

Гройсман заявив про очікування економічного зростання на 5%

Залиште свій коментар

Вибір редакції