Гройсман очікує, що ЄС виконає зобов'язання щодо безвізу

Ми маємо зруйнувати ті усі перешкоди, які заважають нам у швидкій інтеграції - прем'єр-міністр.

Україна очікує, що ЄС виконає свої зобов'язання щодо лібералізації візового режиму для українських громадян та завершення ратифікації Угоди про асоціацію.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, - пише Урядовий портал.

"Ми сьогодні очікуємо, що Європейський Союз виконає свої зобов'язання щодо впровадження безвізового режиму для українських громадян. Ми маємо зруйнувати ті усі перешкоди, які заважають нам у швидкій інтеграції", - заявив він.

Гройсман також очікує, що Європейський Союз завершить ратифікацію Угоди про асоціацію із Україною.

Раніше президент Петро Порошенко висловлював впевненість у тому, що Європейський Союз ухвалить рішення про запровадження безвізового режиму з Україною до 24 листопада.

За словами президента, Україну у Європарламенті підтримує друга за кількістю фракція Європейської народної партії, а також ліберали і консерватори, тож для рішення про безвізовий режим є у парламенті є абсолютна більшість.

Зі свого боку президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер підтвердив виконання Україною всіх критеріїв для безвізового режиму.

Росія готує чергові заворушення в Україні, щоб завадити запровадженню безвізового режиму

Розвідка виявила, що окупант спланував масштабну кампанію, яка стартує вже 15 листопада. "Псевдопротести" хочуть використати для блокування урядових структур. У фіналі, який малюють в Росії, до влади мають прийти проросійські сили. СБУ попереджає, що росіяни навіть готують загибель мітингувальників, аби сколихнути суспільство.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: