Гройсман оголосив про особисту відповідальність за пенсійну реформу

Керівник уряду обіцяє вмовляти депутатів і звітувати перед журналістами.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман закликав депутів підтримати пенсійну реформу. Він повідомив, що вже наступного тижня відбудеться засідання ради реформ, після якого Кабмін внесе законопроект в парламент, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Урядовці планують зустрітися зі всіма фракціями, щоб максимально заручитися підтримкою депутатів. Якщо парламент не зволікатиме, то вже з 1 жовтня можна буде підвищити виплати для 9 мільйонів пенсіонерів.

ВідеоГройсман закликав депутатів підтримати пенсійну реформу

При цьому Гройсман заявив, що бере особисту відповідальність за впровадження пенсійної реформи. І пообіцяв відзвітувати про перші результати вже в листопаді. "Перед вами я готовий нести відповідальність, шановні панове журналісти, і готовий зустрітися з вами в листопаді місяці і дати звіт: що нараховано, що змінено, скільки сплачено, яка ситуація і так далі. Я до цього готовий", - підкреслив прем'єр.

Крім того, Гройсман прогнозує підвищення мінімальної заробітної плати на фоні зростання економіки. "Середня заробітна плата по країні до кінця року перевищить 7 тис. гривень, мінімальна заробітна плата – 3200 грн. Але наступного року мінімальна заробітна плата зросте. Ми все будемо робити для того, щоб економічний ріст приводив до збільшення доходів громадян", – зазначив глава уряду. 

Залиште свій коментар