Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман оголосив про перезавантаження всієї державної служби в Україні

Зміни стосуватимуться як центральних, так і місцевих органів влади.

Перезавантаження системи державного управління пропонує здійснити прем’єр міністр Володимир Гройсман. Це можна зробити в межах реформи, що є умовою євроінтеграції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глава уряду вважає, що наразі першочерговим завданням є визначення сфер відповідальності кожного органу влади та його керівника, а лише після цього можна починати впровадження системних змін. Останні мають ліквідувати радянську систему праці чиновників і запровадити на державному та місцевому рівнях нову, сучасну.

Водночас Гройсман застеріг, що в один день усе не зміниться. "Ми починаємо вперше масштабне перезавантаження для всієї державної служби в Україні. При тому, що інституційна слабкість – ми її відчуваємо. При тому, що люди не так позитивно ставляться до чиновника – треба дати нову абсолютно якість. Це можливо через перезавантаження", - вважає він.

ВідеоРеформа системи держуправління поверне довіру людей до влади, - Гройсман

Реформа держуправління, що є умовою євроінтеграції, почала впровадження системних змін. Найголовніше зараз, вважає прем'єр Гройсман, визначити сфери відповідальності кожного органу влади та його керівника. Радянська система ліквідується, а нова – запроваджується і удосконалюється одночасно. Зміни відбудуться як на державному, так і на місцевому рівні. Прем'єр одразу наголосив - чекати, що усе зміниться за декілька днів, не варто.

Реформа системи держуправління поверне довіру людей до влади, - Гройсман

Залиште свій коментар

Вибір редакції