Гройсман переконує, що реформування митниці є одним із пріоритетів Кабміну

Прем'єр-міністр зазначив, що планує проводити зустрічі з представниками бізнесу для обговорення проблемних питань роботи з податковою службою.

Реформування роботи митниці є одним з пріоритетів діяльності уряду, що дозволить збільшити надходження  до держбюджету.

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Там є резерви, які ми можемо використати, і питання [реформування - ред] роботи української митниці є сьогодні одним з пріоритетів Уряду", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр повідомив, що, за оцінками експертів, українська митниця не доплачує до Державного бюджету десятки мільярдів гривень. Глава уряду нагадав, що протягом 14 днів Кабмін напрацює план заходів, які дозволять "навести порядок" на митниці.

"Ніхто не буде миритися з тим, що там є заниження митної вартості, що призводить до того, що знижуються оплати в бюджет. Ніхто не буде терпіти інші оборудки, які ще можуть ділки робити при оформленні митних процедур і товарів. Тому це є питання виклику для усієї системи", - наголосив прем'єр-міністр.

"Я сьогодні офіційно митників усіх попереджаю, що по-іншому не буде", - заявив Володимир Гройсман. За його словами, якщо когось не влаштовують плани реформи, він має залишити свою посаду, "але забирати кошти у пенсіонерів, дітей, у нашої економіки, тому, що комусь треба розпихати по кишеням те, що вони вважають належить їм, я вважаю, це не припустимо".

Прем'єр-міністр зазначив, що планує проводити зустрічі з представниками бізнесу для обговорення проблемних питань роботи з податковою службою, контролюючими органами   та можливих кроків, які може здійснити Уряд для вирішення цих проблем.

Глава уряду зауважив, що необхідно відходити від практики перевірок бізнесу, "а якщо і робити якісь контрольні перевірки, то без жодних санкцій". За його словами, структури, що здійснюють контролюючу діяльність, "не мають виписувати мільйонні штрафи, а потім за хабарі їх списувати".

Нагадаємо, що народним депутатам підвищили заробітну плату майже втричі. Таке розпорядження підписав тодішній спікер парламенту Володимир Гройсман. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила нардеп від БПП Ольга Червакова.

Вона повідомила, що своїм останнім розпорядженням на посаді голови Верховної Ради, Гройсман збільшив зарплатню нардепам із 6 400 гривень до 17 650 гривень. Стільки ж, за словами Червакової, виділяється на депутатську діяльність.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: