Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман піде у відставку, якщо в Україні не створять Антикорупційний суд

Прем’єр запевнив, що у разі провалу голосування постраждає міжнародний авторитет України.

Український прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв скласти повноваження, якщо в Україні не створять Антикорупційний суд.

Про це він заявив під час спільного брифінгу з головою Верховної Ради Андрієм Парубієм.

"Я як прем'єр-міністр України прийняв для себе рішення: якщо цей суд - справедливий, незалежний - не буде утворено, я складу з себе повноваження прем'єр-міністра і подам у відставку", - сказав очільник уряду.

За словами Гройсмана, без ухвалення парламентом законопроекту про "Вищий антикорупційний суд" боротьба з корупцією не буде такою ефективною.

Окрім цього, глава уряду наголосив, що у разі неухвалення закону буде підірвана довіра не лише українського суспільства до влади країни, а й постраждає міжнародний авторитет України.

"Сьогодні працюватиму з головами фракцій, депутатами Верховної ради України щодо ухвалення такого рішення", - резюмував він.

Нагадаємо, МВФ вже рік не надає Україні черговий транш кредиту, бо Київ сповільнив реформи та вчасно не виконує взяті зобов'язання. Одні з ключових вимог для виділення чергового траншу кредиту від МВФ – створення Антикорупційного суду та встановлення ринкової вартості газу для населення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції