Гройсман побував на з’їзді "Народного фронту" та похвалив екс-прем’єра Яценюка

Гройсман побував на з’їзді "Народного фронту" та похвалив екс-прем’єра Яценюка

Фото: УНІАН

Партія вирішила пропустити президентські вибори і сконцентруватися на парламентських.

З’їзд "Народного фронту" напередодні в Києві до останнього зберігав інтригу щодо висування свого кандидата в президенти та причину появи на заході прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Останнього вже називають другом партії, а сам керівник уряду позитивно відгукувався про роботу свого попередника, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Я щиро вдячний Арсенію Яценюку за його чітку державницьку позицію і ухвалення таких важливих державницьких рішень", - заявив перед зібранням Гройсман. Після виступу прем’єр швидко покинув зал і не відповів журналістам на їхні питання.

"Сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори-2019. Я реаліст", - Арсеній Яценюк

"Сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори-2019. Я реаліст", - Арсеній Яценюк

На з’їзді сам Яценюк заявив, що не хоче ще більше розпорошувати демократичне суспільство, тому президентські вибори вирішив пропустити. "Я знаю рішення партії щодо виборів. І я вдячний вам за вашу позицію. Я довго думав над цим.  Сьогодні немає достатньої висоти, щоб виграти вибори 2019 року. Я реаліст. Я прийняв рішення, що ми маємо боротися за нову Верховну Раду, за перемогу на парламентських виборах та за формування нового уряду. У це я вірю", - заявив він.

Щодо президентських виборів, "Народний фронт" вирішив не підтримувати жодного із кандидатів, але дбати, аби на виборах усі вони мали рівні права. "Ми не беремо безпосередньої участі у виборах, і можемо дозволити собі таку розкіш і привілеї. Виконати ще один борг – забезпечити чесні та законні вибори. У тому числі це і місія моя, як міністра внутрішніх справ", - наголосив Арсен Аваков. Він додав, що чимало питань уже викликає ситуація із відстороненням голови суспільного телебачення Зураба Аласанії напередодні виборів.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація