Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гройсман пообіцяв рекордні гроші на ремонт доріг у наступному році

Показник поточного року буде суттєво перевершено.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман здійснив повітряну інспекцію ремонту доріг в Україні. На гвинтокрилі він облетів автошляхи та подивився на те, як закопують у землю та закатують в асфальт державні гроші, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Керівник Кабміну побував у трьох областях. Спершу шлях пролягав від Києва до Черкас, потім переліт до Знам'янки на Кіровоградщині, звідтіль під Полтаву і врешті повернення до столиці. Глава уряду побачив стан реконструкції траси до Сміли – там було обіцяно виділити наступного року ще більше коштів на дорожні роботи. Працівники не скаржилися: з їхніх слів, зарплата в 7 тис. гривень їх влаштовує.

Відео Урядова інспекція: Гройсман особисто контролює процес ремонту українських доріг

На трасі до Олександрії інспекція застала ще теплий асфальт – враження, що його поспіхом поклали саме перед прильотом Гройсмана. Працівники це заперечують – кажуть, що йдуть за визначеним графіком робіт і прем'єр тут ні до чого. Дорогу планують завершити в листопаді. За контрактом, гарантія на асфальт триватиме 10 років. "Поживемо – побачимо", - філософськи коментують таку цифру самі робітники.

До кінця року в "Укравтодора" серйозні плани: оновити від 1,2 до 1,7 тис. кілометрів українських доріг. І це при минулорічних 150 кілометрах. Керівництво держагенства автодоріг обіцяє, що халтури не буде. Хто крастиме асфальт чи навіть пісок – каратимуть. По всій Україні по усіх відремонтованих дорогах їздитимуть мобільні лабораторії, котрі перевірятимуть якість виконання робіт. Гройсман у відповідь обіцяє виділити в 2017 році на шляхи рекордні 35-40 млрд гривень. Ремонтувати українські шляхи він хоче іноземною технікою, але щоб працювали вітчизняні будівельники – мовляв, заробляти гроші мають українці.

Нагадаємо, 2016 року держава запланувала погасити кредити, взяті на ремонт і реконструкцію доріг на суму 11,9 млрд грн. На початку року Міністерство фінансів домовилося з деякими банками-кредиторами ("Сбербанк Росії", Citibank, N. A. London та "Кредит Свісс Інтернешнл") про реструктуризацію боргу з допомогою держоблігацій. Це дозволило заощадити близько 5,5 млрд грн на боргових платежах. А сам Гройсман у червні жорстко відреагував на чутки про неякісний ремонт доріг.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Залиште свій коментар

Вибір редакції